فرآیند بسته بندی سنگ ساختمانی قابل اعتماد جهت حمل و نقل

شرکت نگین سنگ کویر درک می کند که خریداران در مورد بسته بندی سنگ هایی مانند گرانیت و مرمریت و تراورتن چه انتظاری دارند. به همین دلیل است که ما برای بسته بندی سنگ ها نهایت دقت و اهمیت را می دهیم. اگرچه سنگ ها در طبیعت بسیار سخت هستند، اما در چندین مرحله بارگیری، تخلیه و حمل و نقل طولانی جاده ای/دریایی در معرض آسیب هستند. درست از زمان بارگیری در کارخانه ها تا تخلیه آنها در محل مشتریان، محصولات سنگی تحت محافظت بسته بندی های مستحکم  هستند  زیرا هزاران مایل را از طریق مسیرهای دریایی ناهموار طی می کنند. بنابراین، تمرکز بر روی بسته بندی سنگ برای سلامت محصولات ضروری است. ما برای ایمنی بیشتر محصولات سنگی موارد زیر را در  بسته بندی رعایت می کنیم:

فرآیند بسته بندی قابل اعتماد برای حمل و نقل ایمن

تلاش همیشگی ما برای ارائه محصولات باکیفیت به مشتریان ما را تشویق می کند تا در هر مرحله از تکمیل پروژه از جمله بسته بندی بر کیفیت تمرکز کنیم. از آماده سازی اولیه جعبه تا بسته بندی محصول، برنامه ریزی  دقیق ما تحویل نهایی بار را در به نحو احسنت تضمین می کند.
بنابراین، بیایید نگاهی به مراحل مختلف فرآیند بسته بندی سنگ طبیعی که در نگین سنگ کویر اتخاذ شده است، بیاندازیم.

1. ساخت جعبه

این جعبه‌های چوبی بسیار تقویت‌شده با استفاده از چوب های مستجم ساخته می‌شوند که استحکام، انعطاف‌پذیری و ایمنی را برای سنگ‌های طبیعی بسته‌بندی شده در داخل تضمین می‌کند.


2. آماده سازی جعبه برای بسته بندی سنگ

گام بعدی این است که قسمت داخلی جعبه را با استفاده از پلاستیک و فوم در همه طرف محکم کنید که به جلوگیری از آسیب لبه های سنگ کمک می کند.

3. قرار دادن محصولات( سنگ طبیعی ) در جعبه

اکنون، تایل های سنگ طبیعی به طور مرتب در جعبه قرار می گیرند تا حداکثر استفاده از فضای موجود را تضمین کنند.


4. پر کردن جعبه با سنگ طبیعی

هنگامی که یک الگو جهت تکمیل ظرفیت صندوق در نظر گرفته شد، تمام سنگ ها محکم در جعبه قرار می گیرند تا آسیب نبینند. در صورت وجود شکاف، از ورقه های فوم برای محافظت از سطوح کاشی از آسیب دیدن استفاده می شود.

5. ایمن کردن جعبه

بعد از پر شدن جعبه، کار بعدی این است که محصولات بسته بندی شده را با قرار دادن یک ورق فوم و ورق پلی اتیلن در بالای جعبه محکم کنید. این به جلوگیری از هر نوع آسیب تصادفی در حین حمل و نقل کمک می کند. همچنین جعبه ها قبل از ارسال سمپاشی می شوند.


6. آب بندی جعبه

در نهایت با ثابت کردن قسمت بالایی با استفاده از میخ، جعبه آب بندی می شود. سپس لایه ای دیگر از بیرون برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض آفتاب، آب و سرما بر روی صندوق کشیده میشود سپس تسمه هایی برای محکم کردن بسته بندی از همه طرف استفاده می شود.