خدمات حمل و نقل بین الملل و بازرسی

 
دپارتمان حمل و نقل بین المللی شرکت نگین سنگ کویر واحد فعالی است که بسته به درخواست مشتری، مقصد، بودجه، زمان و … پیگیری ، تنظیم و ارسال مرسولات از طریق زمینی یا دریایی را بر عهده دارد.
حمل و نقل دریایی برای به دلیل زمان حمل نسبتا طولانی انتخاب مناسبی جهت حمل محموله هایی  که زمان یک مسئله کلیدی در تحویل است نمی باشد. در این روش کالا یا محموله ای که از طریق دریا حمل می شود را می توان در جعبه، کیس، پالت بسته بندی و ارسال کرد. در این روش معمولاً کانتینرها را به کارخانه منتقل می شود  تا با استفاده از پرسنل آموزش دیده بارگیری ایمن تری داشته باشیم و آسیب و خرابی به حداقل برسد.
حمل و نقل زمینی نیز یکی از مرسوم ترین اشکال حمل بار و کالا است. این روش برای  حمل و نقل کالا به مقاصدی که خیلی دور نیستند بسیار مفید است. درست مانند حمل و نقل محموله های دریایی، حمل و نقل زمینی می تواند کالاهایی را با هر اندازه ای حمل کند. استفاده از کامیون برای حمل کالا از طریق زمین رایج ترین وسیله حمل و نقل است.
یکی دیگر از روش های حمل و نقل زمینی در کنار کامیون ها برای تحویل بار در مسافت های طولانی می تواند قطارهایی باشد که وسیله حمل و نقل سریع تری نسبت به کامیون ها هستند.
دپارتمان حمل و نقل بین الملل نگین سنگ کویر در واقع انجام انواع فعالیت ها از جمله دریافت مظنه بار، بارگیری، حمل و نقل، ترخیص کالا از گمرک، تهیه و ارسال مدارک به مشتریان را بر عهده دارد. این تیم کلیه عملیات کنترل کیفیت ، بسته بندی ، بیمه ، حمل بار داخلی و خارجی به صورت FOB و CIF را به بهترین نحو و با ارزانترین قیمت اجرا می نماید. همچنین تیم بازرگانی نگین سنگ کویر آماده پیگیری و صدور انواع تایید اتاق بازرگانی ، فرم A ، گواهی سم پاشی ، گواهی CE ، گواهی SGS و یا هرگونه گواهینامه بین المللی دیگر با توجه به نیاز مشتری می باشد. لازم به ذکر است در طی مراحل بازرسی ، مشتری به صورت کامل در جریان امور قرار خواهد گرفت و در هر مرحله علاوه بر اطلاع رسانی، تصاویری از محموله ارسال خواهد شد. هدف از ایجاد این بخش رضایت مشتری وعموماً رساندن محموله مناسب به محل مناسب در زمان مناسب می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از مراحل و نحوه اجرای کار با ما تماس بگیرید.
shipping@neginstone.com